Аксесуари для гризунів

Знайдено: 1 - 24 серед 73 товари

Опис аксесуарів для гризунів

На щастя любителів домашніх тварин, зараз можна придбати величезний асортимент всіх необхідних і корисних пристосувань і аксесуарів своєму вихованцеві. Гризуни не є винятком. Під час покупки клітки для хом'яка або щура, власники цих тварин намагаються придбати ще й додаткові аксесуари до неї, щоб урізноманітнити життя свого улюбленця.

Як відомо, гризуни постійно щось гризуть. Тому дійсно необхідними пристосуваннями стануть спеціальні іграшки-гризуни, які повинні проводитися з якісних матеріалів і бути безпечними для здоров'я. Ці предмети регулярно знаходяться в роті звірків, тим самим приносять користь різцям тварин.

Крім стандартного набору з кліткою (поїлки, годівниці і спального місця) в клітці повинні знаходитися дерев'яні або пластикові будиночки, драбинки, полиці-трансформери, ванночки (для шиншил), купалки, зручні гамаки, гойдалки, канати та інші аксесуари для гризунів.

Незамінним аксесуаром, а також і тренажером для звірка, стане бігове колесо – одне з його улюблених розваг, яке підтримує хорошу фізичну форму гризуна. Дуже важливо вибрати колесо з безпечної підставкою з кріпленням зверху вниз і дрібною сіткою, яка не дозволить лапок провалитися під час активних вправ.

Відмінним вибором для покупки домашньому вихованцеві буде підвісна ігровий майданчик. Вибираючи її, слід враховувати її розміри і вага, так як найкраще вона підійде дрібним гризунам, адже у них не дуже велику вагу. Таке пристосування не дасть занудьгувати вашому вихованцеві, і стане хорошим розвагою в будь-який час.

А ось будиночки з різних якісних матеріалів не тільки будуть предметом декору в клітці, але і стануть ідеальним і зручним місцем для відпочинку. Затишні будиночки завжди зможуть захистити гризунів від будь-якої небезпеки. Вам також варто купити і ігрові тунелі, які також зможуть служити місцем укриття або сну, або гризун зможе використовувати їх для гри і різних трюків.

У нашому інтернет-магазині у вас вийде придбати будь-який аксесуар для свого звірка. У нас також здійснюється продаж оптом, ми відправляємо товар по всій території України.