Корми для гризунів

Знайдено: 1 - 24 серед 167 товарів

Корми для гризунів користуються великим попитом, так як все більше людей робить вибір на користь щурок або хом'ячків. Перш, ніж корми для гризунів купити, слід ознайомитися з їх класифікацією.

Клас корму для гризунів

Кормам преміум класу можна довіряти, до їх складу входить добірне зерно і розширений вітамінно-мінеральний комплекс. Як правило, виробник на якості корму преміум-сегмента не економить, але і ціна такої пачки вище, ніж звичайний корм. Купуючи корм в інтернет-магазині, ви можете вибрати його по ряду бажаних параметрів.

Кормові суміші середнього і дешевого цінового сегмента характеризуються більш простим складом, без елітних складових, але все необхідне для повноцінного розвитку гризунів вони в переважній більшості містять.

Ветеринари рекомендують вибирати корми тільки від перевірених виробників.

Види кормів для гризунів

Розрізняти:

  1. для дрібних гризунів (для хом'ячків і т. п.),
  2. для середніх,
  3. для великих,
  4. для шиншил.

Кожен з видів орієнтований на цільову тварину і містить інгредієнти, що сприяють нормальному розвитку і активному довголіттю вихованця.

Також існують корми для тварин з різною довжиною вовни:

  • для довгошерстих тварин,
  • для короткошерстих.

Купуючи будь-який корм оптом, можна істотно скоротити витрати, кожна пачка обійдеться дешевше покупки такої ж в роздріб.

Користь кормів

Готові корми для гризунів – відмінний раціон для будь-якого гризуна, вони не викликають алергії, прості і зручні для щоденної турботи про вихованця. Над їх складом працювали кращі фахівці компаній-виробників, вони пройшли всі необхідні тестування на території України. У багатьох кормах присутній витяжка ехінацеї, що зміцнює імунітет гризуна.

Вводити новий раціон необхідно поступово, ретельно контролюючи реакцію і стілець тварини після прийому нової їжі.