Акваріум

Знайдено: 1 - 24 серед 75 товарів

Види акваріумів в інтернет магазині Zoomark

Акваріум-це не тільки хобі, але і відмінне оформлення інтер'єру. Спостереження за граціозними рухами риб у воді, є одним з релаксирующих способів при знятті напруги. Рибки вимагають певних умов утримання. Акваріум купити можна на будь-який смак. Скляні міні водойми бувають різних форм, видів і призначень. Для їх виготовлення використовують металеві каркаси, скло, оргскло або акрил. Кожен з матеріалів має як переваги, так і недоліки. Каркасні вироби менш популярні, а їх місце зайняли акваріуми з оргскла і акрилу.

В першу чергу по функціональності розрізняють:

  • Прісноводні, солоноватоводні і морські акваріуми, які застосовують для певного складу води;
  • мілководні або глибоководні, де основний критерій-площа дна;
  • малолітражні до100 літрів, середньолітражні – до 250л, високолітражні до 550л, гігантські-до декількох тонн води.

За формами ємності розрізняють: прямокутні, круглі, трикутні, циліндричні, багатокутні і навіть у вигляді келихів. Найбільш простими вважають форми прямокутника і сфери. Вони досить поширені і коштують недорого. Ще існують вбудовані, настінні, панорамні і акваріуми-картини. До того ж у кожного є своє призначення. Можна виділити Акваріуми спеціальні і декоративні, які теж діляться на групи. До спеціальних акваріумів відносяться: виростний, культиваторний, інкубатор, карантинний, нерестовик і експериментальний.

Акваріуми Декоративні бувають наступні:

  • загальні, видові та колекційні;
  • географічні, біотопи та голландські;
  • тераріуми, палюдаріуми, акватераріуми і нано-Акваріуми.

При виборі будь-якого резервуара слід врахувати і елементи обладнання. Необхідно підібрати фільтр для очищення води, терморегулятор, компресор, годівниці та інші елементи в залежності від потреби. Коли вибір зроблено, набагато вигідніше купувати товари оптом.