Печиво для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари

Люблячі власники домашніх вихованців уважно стежать за раціоном своїх улюбленців. Вологі корми (такі як консерви), звичайно, корисні і поживні, але для зміцнення зубів і задоволення її природної потреби що-небудь погризти, потрібна тверда їжа. Печиво для собак відмінно підходить для цих цілей, особливо якщо тварині з якихось причин не рекомендовані сухі корми, або ж тварина знаходиться на натуральному харчуванні.

Вид

Печиво буває різних типів:

  • звичайне хрустке борошняне;
  • з м'ясом;
  • з рибою;
  • з вітамінами і мікроелементами.

Собаки не завжди з великим бажанням приймають різні вітамінні добавки і лікарські засоби, проте за допомогою вітаміновмісних печива це процес проходить досить легко. Однак в цьому випадку треба стежити за сумарною кількістю елементів, які надходять в організм.

З огляду на, що вони так люблять печиво, його також активно використовують як заохочення при дресируванні. Це дуже зручно, так як цей вид корму не марить одяг і руки. Для великих порід собак ласощі можна давати цілком, дрібним – розламувати на шматочки.

Чому краще купити спеціальне печиво для собак

Ціна на собачі ласощі не надто велика, враховуючи, скільки в них корисних добавок, м'ясних інгредієнтів і вітамінів. Деякі собаківники вважають за краще економити і робити цей продукт самі, проте треба пам'ятати, що продукт не повинен містити цукор, сіль і спеції. Замінником цукру повинні служити природні підсолоджувачі на основі складних цукрів, такі як мед. Можна додавати курагу, родзинки і горіхи. Барвники-тільки натуральні і безпечні.

Перевага

Але набагато простіше печиво для собак придбати практично в будь-якому роздрібному зоомагазині або через Інтернет. Можна придбати як невеликі упаковки, так і великі кілограмові пачки, які виходять набагато вигідніше за ціною.

Форма може бути різною, але найпопулярніша – невеликі кісточки. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент печива для собак, якщо виникнуть труднощі, визначитися з вибором вам допоможуть наші менеджери.