Сухі корми для собак і цуценят

Знайдено: 1 - 24 серед 764 товари

Чи потрібно купувати сухий корм

У собаки будь-якої породи має бути якісне харчування. Чи не вщухають суперечки, що ж краще для чотириногого друга – сухий корм для собак або ж натуральна їжа. Багато господарів годують м'ясом і кашею, але подібне харчування не є збалансованим. А деякі ветеринари вважають наявність каші в раціоні навіть надзвичайно небезпечним для її здоров'я, так як такий спосіб харчування має на увазі великий разовий обсяг їжі, що при високій активності тварини загрожує заворотом шлунка.

Вживаючи ж промисловий корм хорошої якості вихованець завжди буде відчувати себе чудово, тому що харчування її буде корисним і збалансованим. Безперечними плюсами є і те, що завжди можна купити корм для собак в інтернет-магазині, порції розраховані виробником, довго може зберігатися і господарям не доводиться постійно займатися приготуванням для вихованця.

Вид

Економ-клас-це недорогий корм. У виробництві його використовується найдешевша сировина. М'ясна частина в ньому незначна, в основному – це злаки і соя.

Преміум-клас-це якісний, що складається на 30% з м'яса. Він добре збалансований і ціна у нього прийнятна.

Супер-преміум клас-це високоякісний. Він відмінно збалансований, містить в собі тільки добірні компоненти: м'ясо індички, курчати, ягняти, рибу і якісні злаки. Таке харчування дозволяє собаці уникнути різного роду проблем зі здоров'ям, шерстю, суглобами і т.д. у цій же лінійці представлені корми для собак з уже наявними захворюваннями.

Ціна на корм супер-преміум класу досить висока. Також вибір залежить від розміру, віку, породи, способу життя і навіть місця проживання вашого вихованця. Собаки рідше страждають від зубного нальоту і каменів на зубах. Завдяки розгризання сухих гранул, відбувається очищення зубів.

Ще однією перевагою промислового корму є те, що в його складі вже є необхідні вітаміни і мінерали, що дозволяє власникам економити і не купувати вітамінно-мінеральні комплекси.