Перенесення для гризунів

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Чи потрібно купувати перенесення для гризунів

Якщо у вас є маленький, пухнастий і зубастий вихованець гризун - буде не зайвим передбачити можливість поїздки на відпочинок, прогулянку або до ветеринара. Більшість власників для подібних цілей одноразово використовують картонні або пластикові коробки з невеликими отворами для повітря, в яких тварина відчуває себе не комфортно і відчуває стрес від темряви і трясіння при тривалих "мандрах". Так само великий мінус в такому "аксесуарі" полягає в тому, що корм перемішується з екскрементами і може швидко прийти в непридатність, через що гризун буде голодувати всю дорогу.

Оптимальним рішенням для проблеми "прогулянок" - це перенесення для гризунів. У них гризун бачить, що його оточує і відчуває значно менше занепокоєнь. Так само будь-яка переноска виконана завбачливо з метою полегшення чищення та миття після експлуатації, що на відміну від картонних коробок робить її багаторазовою і більш практичною.

Багато перенесення нашого інтернет магазину обладнані спеціальними відсіками для корму і води, все зроблено для того, що б при транспортуванні гризун не забруднив свою їжу.

Вибираючи перенесення відповідно до розміру улюбленця (щури, дегу, хом'яка, миші, шиншили та інші), він не буде відчувати дискомфорту закритого простору, і при дбайливому перенесенні не травмується.

Вид

Так само лаконічним варіантом для володаря "зубастого друга" може стати клітка-переноска для гризунів. Такі клітини відмінно підходять до інтер'єру будь-якої кімнати і забезпечені ручкою для зручної подорожі. Завдяки знайомій клітці улюбленець в будь-якій поїздці буде відчувати себе буквально "як вдома".

В асортименті є перенесення різних форм, кольорів, розмірів і матеріалів. Наприклад виготовляють із пластику і металу, що б навіть самий верткий і зубастий гризун не міг мимовільно вибратися.

У нашому інтернет-магазині зібрані перенесення від провідних брендів, таких як: Тріксі, Imac, Lolo pets, Золота клітка, Лорі, Фауна і багато інших.

Ми допоможемо Вам підібрати переноску на будь-який випадок, смак і гаманець.