Канати для собак

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

До іграшок для собак, що щадять нерви собаківників і займають вихованців на довгий час можна віднести канатики. Сплетені з бавовняних ниток канатики, різної довжини і діаметра, з двома і більше вузлами, користуються величезною популярністю.

Досить важкі, щоб їх можна було використовувати для аппортіровкі, неймовірно стійкі до зубів собак різного віку і порід, екологічно нешкідливі і нетоксичні, канатики повинні бути в наборі іграшок будь-якої собаки.

Коли собака кусає канатик, то зуби проходять крізь нитки, щадне зчищаючи наліт і, одночасно масажуються ясна. Особливо це актуально в період зміни зубів, коли щеня намагається зжувати все, що знаходиться в межах його досяжності. Дайте йому канатик, пограйте з ним, і ви вбережете свої речі від маленького вандала. І дорослим собакам, які нудьгують без господаря на самоті вдома, можна запропонувати канатик замість улюблених тапочок господаря.

З дорослою собакою можна пограти в перетягування канатика. Вузли в цьому випадку дуже зручно лежать в руці і не дають канатику вислизнути з руки, а вихованцеві помчати зі здобиччю вдалину.

Ми пропонуємо канати для собак європейських і азіатських виробників. Вся продукція відповідає вимогам ЄС. Нешкідлива для тварин і корисна для господарів. Наші менеджери допоможуть вам підібрати іграшку необхідного розміру.