Ветпрепарати для кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 336 товарів

Ветеринарні препарати для кішок.

Кожен господар бажає тільки самого найкращого для свого вихованця, тому намагається створити йому максимально комфортні умови для життя. Підбір харчування, засобів гігієни, особистого місця і всіх інших аспектів дуже важливий, але іноді цього буває недостатньо.

На жаль, наші вихованці, точно так само як і ми, схильні до різних недуг і хвороб. Це можуть бути хронічні захворювання, або ж придбані з часом. У будь-якому випадку, залишати їх без лікування не можна. У цей момент, на допомогу турботливим власником, приходять ветеринарні препарати. У сучасному світі, Ветеринарна галузь надає широкий вибір різних засобів для лікування і профілактики, практично, будь-якого захворювання. Природно, перед покупкою цих коштів, потрібно проконсультуватися з ветеринарним лікарем, так як самостійне лікування без точного діагнозу, часом може сильно нашкодити.

Так на які ж основні категорії, можна поділити ветеринарні препарати?

Проблем зі здоров'ям зустрічається безліч, відповідно і препаратів є велика кількість, що б їх розділити, потрібно розуміти, для яких проблем вони виготовлені.

Засоби від алергії. На жаль, алергії різного роду, зустрічаються у наших вихованців все частіше, а значить і препаратів для боротьби з ними на ринку досить багато. Ми допоможемо вам вибрати найбільш підходящий засіб.

Антибіотики.Ветеринари часто призначають антибактеріальні препарати в курсі лікування, так як вони допомагають організму використовувати свої захисні механізми. Не рекомендуємо застосовувати їх без призначення лікаря, адже таким чином можна завдати шкоди здоров'ю вихованця.

Засоби, що впливають на репродуктивну функцію. Препарати такого роду, можуть підтримувати, відновлювати або регулювати репродуктивні процеси в організмі кішки.

Препарати для шлунково-кишкового тракту. Ці кошти допоможуть відновити природні процеси в шлунково-кишковому тракті.

Засоби для шкіри і шерсті. Шкіра і шерсть наших вихованців іноді потребує особливо ретельного догляду, ці препарати зможуть відновити їх красу і здоров'я.

Мультивітаміни і мінерали. Засоби такого роду, спрямовані на усунення дефіциту вітамінів і мінералів в організмі вихованця.

Сорбент. Сорбенти йдуть в хід, як допоміжні засоби, при порушеннях травлення, проблеми з шлунково-кишкового тракту, отруєннях і кишкових інфекціях.

Пробіотики. Незамінні у всіх процесах роботи шлунково-кишкового тракту.

Засоби для вух. Допомагають для очищення, дезінфікують, прибирають запалення і запобігають поширенню інфекцій.

Засоби для очей. Знімають запалення, дбайливо очищають і мають протимікробні властивості.

Препарати для суглобів, кісток і зв'язок. Підтримують опорно-руховий апарат, зупиняють або запобігають запальні процеси.

Препарати для обробки ран. Мазі, спреї, порошки і бальзами, дія яких направлено на дезінфекцію і ранозагоювання.

Заспокійливі препарати. Незамінні в стресових ситуаціях, таких як похід до ветеринара, переїзди і т. д.

Серед безлічі препаратів на нашому сайті, грунтуючись на рекомендаціях лікаря, ви завжди зможете знайти підходящий засіб.

У нашому каталозі, кожен власник зможе знайти якісний і дієвий препарат, а його вартість Вас приємно здивує.