Ветеринарні препарати (Ветпрепарати) для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 556 товарів
570грн

Опис ветеринарних препаратів для собак

Наші домашні вихованці цілком довіряють нам своє дорогоцінне здоров'я, і тому нашим обов'язком є піклуватися, годувати, любити їх, і, якщо виникне хвороба, лікувати своїх відданих маленьких друзів. Собака, як і будь-яка людина, може мати погане самопочуття, нестабільний імунітет, підхопити який-небудь вірус, страждати від алергії. Тому під рукою завжди повинні бути ефективні і якісні ветеринарні препарати для собак. На вибір представлений величезний асортимент різних виробників. Кожен з них пропонує свої рішення проблем здоров'я у тварин. Ветпрепарати купити можна в ампулах, драже, таблетках, порошку, капсулах, розчинах.

Ветеринарні медикаменти можуть бути:

  • противірусний
  • антибактеріальний
  • заспокійливий
  • протигельмінтні
  • протиблювотні
  • кровоспинні і серцеві
  • анальгетики і сечогінні.

До всіх препаратів в аптечку також необхідно додати антисептичні розчини, перев'язувальні засоби, ветеринарний інструментарій, бинти і серветки, ще й засоби від здуття живота. Не обійтися і без очних і вушних крапель, які допоможуть в проведенні гігієнічних обробок і лікувальних маніпуляцій.

У кожному медикаменті є відповідна інструкція, в якій докладно написані всі рекомендації і вимоги до препарату.

Варто звернути особливу увагу на потрібну кількість дозування використовуваного препарату, а також правильне зберігання і дату, до якої препарат повинен бути використаний. Всі препарати для собак повинні зберігатися в окремому місці, ніяк не перетинаючись з медикаментами для людей.

Перед тим, як купити або приймати якісь ліки, найкраще проконсультуватися з ветеринаром, який визначить хворобу собаки і випише всі необхідні препарати, в яких потребує ваш вихованець, і призначить правильний курс лікування.

У нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір ветпрепаратів для собак за найкращими цінами.