Вітаміни для кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 136 товарів

Як відомо, будь-якому живому організму для повноцінного розвитку і функціонування необхідний набір вітамінів і мінералів. Не є винятком і наші домашні улюбленці. У природному середовищі існування будь-яка кішка знає, як і де добути вітаміни, А ось про поповнення організму ними домашніх улюбленців необхідно подбати господарям, додаючи якісні вітаміни для кішок в їх щоденний раціон.

Для кожної кішки можна підібрати індивідуальний комплекс, враховуючи, що щодня вихованцеві необхідно близько 30 різних вітамінів. Маленькі грудочки потребують кальцію, тому для них підбирають спеціальні вітаміни для кошенят. Купити їх можна відразу з запасом на 5-6 місяців. Дорослій же кішці підійде загальний мультикомплекс.

Звичайно, якщо харчування домашньої улюблениці складається зі спеціальних кормів, вже містять в складі вітаміни, хвилюватися нема про що. Однак в певні моменти життя навіть таким кішкам необхідна додаткова норма вітамінів. Старіючим вихованцям вітаміни допомагають поліпшити обмін речовин і відновлюють клітини. Стерилізованим-стабілізують гормональний фон і прискорюють регенерацію тканин. У вітаміни для вагітних і годуючих кішок входить максимальна кількість різноманітних компонентів, для відновлення здоров'я матусі, що віддає найкорисніше кошенятам. Для краси вовни, особливо під час линьки, застосовують спеціальний комплекс вітамінів, що допомагає відновити волосяний покрив і живить шкіру необхідними мікроелементами для блиску і здоров'я кожної волосинки.

У наш час кожна друга людина тримає домашнього вихованця і як мінімум третина з них обзаводиться саме пухнастими мишоловками. Тому зараз в кожному місті можна придбати вітаміни для кішок. Київ - не виняток. Тут найпростіше можна знайти якісні добавки до щоденних ласощів для улюблениці, завдяки яким вона буде здорова і енергійна, а її господар спокійний за здоров'я підопічної.