Антігадін для собак і цуценят

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Коли в будинку з'являється чотириногий друг, перед господарем постає серйозна проблема-привчити вихованця справляти нужду там, де зручно власнику, а не псу. На допомогу в таких випадках приходять засіб для отучения собак гадити - Антігадін.

Особливість

Випускається препарат у флаконах з розпилювачем. Засіб знищує запах випорожнень, за якими пес і визначає улюблене місце для того, щоб справити нужду. А натомість спрей залишає вкрай неприємний, для собачого нюху, аромат.

Як використовувати

Перед нанесенням спрею Антігадін для собак обов'язково потрібно вимити поверхню водою, без використання будь-яких засобів, оскільки миючі речовини руйнують структуру Антігадін. Наносити його рекомендується щодня, а дія починається через 1-2 години. Препарат є абсолютно нешкідливим і для тварин, і для людей, до того ж найчастіше не має доступного людському нюху запаху.

В яких випадках застосовується

В першу чергу застосовують його для цуценят, купити і використовувати його бажано почати якомога раніше. Якщо малюк з раннього віку навчиться ходити» у справах " в одне місце, а не гадити по всьому будинку, в подальшому його буде набагато легше привчити справляти нужду на вулиці.

Справитися з витівками дорослого пса за допомогою антігадіна буде важче, а застосовувати його для літніх вихованців майже марно. Пояснюється це тим, що чим старшою стає собака, тим більш різкий запах мають її випорожнення, до того ж закоренілу звичку змінити вкрай складно.

Антігадін є допоміжним препаратом, що дозволяє коригувати поведінку цуценя, проте ефективний від тільки в комплексі зі стандартними процедурами привчання улюбленця до пелюшки, а в наслідку і до вигулів за графіком на свіжому повітрі.

У будь-якому випадку якщо ваш вихованець має звичку гадити в недозволених місцях, варто спробувати застосувати Антігадін для собак, ціна його не сильно вдарить по кишені, А надана допомога буде незамінна.