Іграшки для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 91 товар

Кожен досвідчений власник цуценя, або ж дорослого собаки, розуміє, що в будь-якому віці його вихованцеві життєво необхідні спеціальні іграшки для зубів, постійних дресирувань, а також для банальних розваг. Іграшки для собак-відмінний і корисний подарунок для улюбленця.

Які іграшки для собак купити краще?

Існують кілька видів. Кожен вид має свої нюанси використання.

Іграшки для маленьких цуценят схожі за формою і структурою на дитячі, ось тільки вони більш міцні і витривалі, адже призначені для гострих зубів підростаючого цуценя. Плюшеві і гумові іграшки, пищалки, а також їстівні приманки – саме те, що знадобиться вашому цуценяті в цьому віці. Іграшки-пищалки будуть не тільки корисні для зубів, але і також сприятимуть розвитку слуху. Ціна таких іграшок залежить від матеріалу виготовлення, виробника і розміру. Наш магазин іграшок для собак пропонує доступну ціну для кожного власника собак.

Іграшки для підлітків максимально відрізняються від іграшок для цуценят. Вони призначені для дресирувань і виконання простих і складних команд. У цьому віці підійдуть такі іграшки як палиці апорт, м'ячі, канати, тренувальні тубуси, кістки і багато іншого.

Іграшки для дорослих собак особливо не відрізняються від тих, які призначені для підлітків. Вони більш міцні і стійкі, розраховані на міцні щелепи, і виготовляються для собак з певними смаками і потребами. У цьому віці потрібно стежити за здоров'ям не тільки всього організму, але ще і зубів, тому придбати спеціальні іграшки для дорослих собак буде відмінною ідеєю, і ваш вихованець скаже вам спасибі за це.

Іграшки для собак купити оптом Ви зможете в нашому магазині. Хороша якість і ціна відповідають товару, і навряд чи вийде купити дешевше.

Купуючи іграшки для собак, пам'ятайте про те, що в першу чергу вони повинні бути абсолютно безпечними і нешкідливими для вашого вихованця.