Клітки для кроликів

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Розвиток кроликів безпосередньо залежить не тільки від якості їжі, що становить їх денний раціон, але і від клітин. Вкрай важливо спочатку створити і підтримувати далі хороші умови існування для звірків. За твердженням ветлікарів, для кролів оптимальним є клітинний вміст.

Чому кроликів потрібно утримувати в клітках?

Клітини дозволяють не випускати з уваги жодної миті життя пухнастого вихованця, здійснювати щоденний догляд, дотримуватися порційне годування.

Великі клітини для кроликів хороші і для проведення злучки, лікування хворих особин, саме в них згодом виходить чудовий молодняк і продукція високої якості.

Плануючи покупку клітини, слід знати, що їх можна розміщувати і в приміщенні (квартирі, сараї і т.п.), і на вулиці.

Де розмістити клітку

Виділяють три типи розміщення клітин

  • Цілий рік тварини знаходяться в клітках в приміщенні;
  • Комбінований спосіб (влітку — вуличні клітини, взимку — звірята в приміщенні);
  • Цілий рік тварини знаходяться в клітках на вулиці.

Відзначимо, що дешеві варіанти є і для будинку, і для вулиці, це залежить від виробника, від наповнення, від матеріалів, з яких зроблена клітина.

У нас в інтернет магазині представлено безліч моделей, ми готові проконсультувати по кожній з них.

Поради щодо вибору

За даними КРОЛІВНИКІВ, зовнішнє розміщення більш сприятливо для промислового розведення кролів, ніж внутрішнє, це обумовлено активацією захисних механізмів в кролячому організмі. У "вуличних" кроликів більш якісний густий волосяний покрив, вони рідше хворіють, самки більш продуктивні, ніж «домашні» особини.

Крім кращих показників здоров'я кроликів, у вуличного варіанту є і незаперечна перевага – набагато більша площа для розміщення клітин, ніж в будь-якому приміщенні. На вулиці можна легко контролювати розвиток ста і навіть більше кролів. До речі, якщо кількість особин налічує понад 100, то купувати клітини краще оптом, ціна буде дешевше.

Але в більшості випадків клітини купуються для наймиліших домашніх кроликів, які живуть в квартирах поряд з кішками і собаками. В такому випадку необхідно вибирати простору клітку з високим піддоном, щоб наповнювач не висипався і в кімнаті не було сміття.