Засоби проти водоростей в акваріумі

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Водорості і рослини. Багато початківці акваріумісти плутають ці два поняття. Звідси випливає низка невірних умовиводів, неправильне застосування акваріумний хімії і, як результат, початок проблем, як з мешканцями підводного світу, так і з самим акваріумом і рослинами.

Акваріумні рослини зазвичай мають складну структуру, що включає в себе розвинену кореневу систему, листя, стовбур. Водорості ж, на противагу володіють примітивною структурою. І утворюють нитчастий і слизовий наліт на рослинах, обладнанні і стінках акваріума. Хімія від водоростей в акваріумі якраз і спрямована на боротьбу з ними. Рослинам досить мінеральної підгодівлі, що вноситься в грунт або розчиненої у воді.

Звідки беруться водорості в акваріумі?

Водорості потрапляють в акваріум з рослинами, декором або рибками. Бурхливий розвиток починається при наявність сприятливих умов для їх розвитку. І через короткий час Акваріум набуває вельми непривабливий вигляд.

Які ж засоби проти водоростей купити? Для вирішення цієї проблеми існують засоби для боротьби з водоростями в акваріумі. Ми пропонуємо препарати як імпортних виробників (Tetra, Німеччина, Professional Росія), так і вітчизняних (Rikka, Дніпро). Препарати проти водоростей необхідно підбирати індивідуально в кожному випадку. До того ж необхідно провести ряд профілактичних заходів, спрямованих на усунення причини появи небажаної порослі.

Відчутний результат в боротьбі з водоростями принесе тільки комплексний підхід. Розумне співвідношення кількості мешканців акваріума до його обсягу, температура води, достатнє освітлення - при дотриманні цих умов можливо безпроблемне функціонування акваріума, так що і хімія для акваріума може знадобитися в мінімальних кількостях.

Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором засобу для боротьби з водоростями в акваріумі.