Карабіни для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів
15грн
Немає в наявност

Види карабінів для собак

Одними з важливих пристосувань, без яких не може обійтися жодна прогулянка, є карабіни для собак. Вони служать для з'єднання повідця і нашийника і виконують роль кріпить елемента. За своєю конструкцією вони діляться на кілька різних типів. Найбільш поширені карабіни для нашийника - натискного типу (або по іншому - монтажні), що представляють собою скобу з підпружиненим язичком, закриття і відкриття яких здійснюється натисканням на нього. Також, іноді вони можуть мати гвинтову додаткову муфту, що оберігає від мимовільного відкриття.

Інший тип карабінів, купити які можна у нас-карабіни з рухомим язичком, що забирається всередину при натисканні. Вони більш зручні в обігу і відкриваються з меншим зусиллям, але при випадковому забрудненні їх може клинити (в тому числі можливо мимовільне відкриття). Саме тому вони чудово підійдуть для прогулянок (особливо з невеликими собачками), але не підійдуть для пристібання тварин, що живуть на вулиці - в будках або вольєрах.

Останній тип карабінів-гвинтові (або з'єднувачі ланцюга). Вони випускаються самих різних розмірів, прості і надійні. Замикання в них здійснюється за рахунок відкручування різьбової муфти. Можна з упевненістю сказати, що термін їх служби найбільший, але при цьому швидкість їх відкривання/закривання - найменша.

Ще одним важливим моментом у виборі карабіна для повідця є наявність на ньому вертлюжка, що оберігає від перекручування (а на карабінах, що з'єднують нашийник і ланцюг у собак, що живуть в конурах, він строго обов'язковий).