Іграшки для папуг і птахів

Знайдено: 1 - 24 серед 52 товари

Папуги дуже цікаві, тому щоб захистити їх від неприємностей, їм необхідно купити спеціальні іграшки. Птах повинна бути чимось зайнята, інакше вона буде сама шукати для себе захоплення. Якщо правильні іграшки для папуг купити, вони не будуть перевіряти все підряд на міцність своїм дзьобом.

Навіщо потрібні іграшки?

Якщо в клітці знаходиться кілька папуг, вони знайдуть, чим зайняти частину часу. Але коли там знаходиться тільки один птах, вона швидко почне нудьгувати. А це може призвести до неприємних наслідків. Наприклад, вона стане млявою і в кінцевому підсумку загине. Але буває і так, що вона починає перебирати пір'я. І ця звичка стає причиною самоощіпа. Тому, птах повинна чимось розважатися, їй необхідні фізичні вправи.

Але необхідно для клітини правильно підбирати іграшки. Адже вони виконують кілька досить важливих функцій.

  1. Ігровий час-це частина процесу навчання. Особливо це стосується молодих папуг.
  2. За допомогою іграшок розвивається як координація, так і спритність птиці.
  3. Присвятивши час іграшці, птах таким способом витрачає свою енергію.
  4. Якщо папуги потрапляють з тропіків без адаптації відразу в Україні, вони бувають агресивними. Так нехай вони свою агресію направляють не на власника, а на іграшку.

Необхідно пам'ятати, що грайливий папуга буде не так кричати, якщо йому не приділяється увага.

Розміщення іграшок в клітці

Але важливо правильно купити іграшки для клітки. Папуга повинен вести активне життя навіть в неволі.

  1. Розмір. Тут багато що залежить не тільки від розмірів клітини, але і від птиці. Якщо вона доросла, іграшка може бути побільше. Але для пташенят треба подумати про інший варіант.
  2. Матеріал. Необхідно враховувати, що в інтернет-магазині пропонуються спеціальні іграшки як для дзьоба птаха, так і для її лап. Вони робляться з дерева, пластика, ниток, металу.
  3. Надійність. В іграшці не повинно бути дрібних деталей, які папуга своїм дзьобом може відламати.

Серед найбільш поширених іграшок в нашому зоомагазині можна придбати гойдалки і дзвіночки, пластмасові кола і сходи, брязкальця і т. д.

Намагаючись розважити птицю, бажано не перестаратися. Багато іграшок-це погано, так як вони заважають пересуватися папузі. Він повинен в клітці періодично вільно розпрямляти крила. У нашому інтернет-магазині можна придбати іграшки для папуг як оптом, так і в роздріб. Вибирати їх необхідно з урахуванням того, що більше подобається птиці.