Щітки для собак

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Опис щіток для собак

Собаки потребують не тільки в хорошому харчуванні, прогулянках і лікуванні. Важливий і правильний догляд за їх шерстю. Коли мова заходить про вичісування собак, відразу представляється образ довгошерстої коллі або кучерявого пуделя, проте догляду вимагають і собачки з короткою шерстю, наприклад, мопси, бульдоги, Карликовий пінчер і інші гладкошерсті. Для цього є спеціальні щітки. Зазвичай їх роблять з гуми або нейлону.

Для гладкошерстих собачок, з шерстю, не схильної до звалювання і утворення ковтунів, ідеально підходить гумова щітка. Зовні вона нагадує масажну щітку від целюліту, зручно надівається на руку, розчісування таке щіткою поєднує в собі і ласку, і користь для тварини. Гумові щітки для собак купити можна як в звичайному зоомагазині, так і замовити в Інтернеті як оптом, так і в роздріб. Для довгошерстих собак набір інструментів ширше-це різні пуходерки, гребінці і т. п.

Якісна гребінець повинна бути з негострими зубцями, інакше така гребінець зашкодить шкіру собаки. Самі зубці не повинні бути довшими, ніж шерсть тварини. Для того, щоб позбавити собаку від паразитів, застосовується гребінь з дрібними і частими зубами. Такі гребені обов'язково повинні бути виконані з металу, щоб не зламатися. Іноді шерсть собаки звалюється в ковтуни, особливо до цього схильна шерсть під животом і під пахвами. Для того, щоб безпечно позбутися ковтунів, є спеціальний інструмент – ковтуноріз.

Пуходерки рідко застосовуються для довгошерстих і гладкошерстих собак, скоріше вона необхідна тваринам зі звичайною не довгою густою шерстю. Деякі щітки для короткошерстих собак оснащені з іншого боку пуходеркой – частими загнутими зубами з металу, які відмінно вичісують шерсть в період линьки. Пуходерка-незамінний інструмент для догляду за «кучерявими» собаками.