Вінілові іграшки для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 46 товарів

Що треба для повного щастя домашньому псу? Неважливо, щеня він або вже дорослий пес, йому потрібно всього три речі: турбота господаря, гарне і збалансоване харчування, а також щоденні ігри. Так як господар не може весь час перебувати біля собаки, він повинен купити спеціальні іграшки. Вони можуть виготовлятися з різних матеріалів, але найвигідніше купувати м'які вінілові іграшки.

Виявляється, такі іграшки мають свої переваги:

  • у собаки проявляється інтерес до життя;
  • тварина стає доброзичливим;
  • домашній чотириногий друг ніколи не буде нудьгувати;
  • це допоможе вихлюпувати накопичену енергію.

Не варто забувати і того, що правильно підібрані вінілові іграшки для собак збережуть в цілості й схоронності не тільки ваше взуття, але і меблі.

А як навчити собаку виконувати різні команди? В процесі дресирування часто виконується команда"Апорт". Деякі господарі при цьому кидають просто шматок палиці, який валяється на вулиці. Але все ж це негігієнічно, і до того ж собака може поранити свої ясна. Тому найідеальніший варіант-це використовувати вінілову іграшку. Якщо пес з нею вдома грається, він обов'язково побіжить за нею. І це дуже швидко навчить собаку виконувати команду.

Але треба враховувати, що ці тварини можуть бути перебірливими: одні вважають за краще пищалки, а іншим подавай тільки м'ячик. А хіба не сподобається собаці вінілова іграшка у вигляді кісточки? Якщо з якою іграшкою любить гратися щеня, він, коли виросте, буде віддавати перевагу саме її.

Якщо іграшки виготовлені з вінілу, коштувати вони будуть недорого. Тому будь-який власник собаки зможе періодично міняти їх без утиску свого гаманця.