Спарки для собак

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
70грн
Немає в наявност

Для чого потрібні Спаркі?

Що робити в тому випадку, коли треба вивести на прогулянку двох собак? Вирішити проблему можна двома способами: для цього знадобиться дві людини або потрібно просто купити спарку. У другому випадку вигулювати тварин може і одна людина. Що ж являють собою Спаркі і в чому їх особливість?

Виявляється, це той же самий поводок, але тільки він подвійний. Це дозволяє утримувати двох собак однією рукою. Щоб зручніше було вести тварин, найчастіше використовується один поводок, який на кінці роздвоюється. У цьому випадку він не буде заплітатися. Такі перестібки, якщо брати до уваги матеріал виготовлення, можуть бути декількох видів:

  • нейлоновий;
  • шкіряний;
  • брезентовий;
  • у вигляді ланцюга.

Треба враховувати, що повідця треба буде витримувати подвійний натиск, тому спарка повинна бути міцною і надійною.

При виборі такого подвійного повідця треба враховувати, для якого виду собак він призначається. І другий важливий питання наступний: для яких цілей він буде призначатися? Потрібно враховувати, що для тривалих прогулянок з тваринами він абсолютно не підходить, тому що буде сковувати їх рухи. Особливо коли вони відрізняються своєю активністю. У яких же випадках для собак підійде поводок-спарка?

По-перше, він призначається для короткочасних прогулянок з тваринами. По-друге, такий аксесуар підійде для перевезення собак. А по-третє, його часто використовують на виставках. Але застосовувати його треба тільки в тому випадку, коли тварини вже привчені до повідця. У деяких випадках його застосовують і для мисливських собак. Зустрічаються не тільки подвійні Спаркі, але і потрійні.