Іграшки для собак з каучуку

Знайдено: 1 - 24 серед 114 товарів

Якщо ваш пес задовольняється палицею, принесеної їм особисто з вулиці, або старим хазяйським тапком для ігор, це зовсім не означає, що не потрібно купувати йому іграшки. Навпаки, якщо собака з щенячого віку буде розуміти, що є спеціальні, тільки його іграшки, він ніколи не роздере вашу хутряну шапку або нові туфлі.

Для чого купувати іграшки для собак з каучуку?

Іграшки для собак з каучуку виготовлені з прекрасного натурального матеріалу, який володіє такими властивостями як міцність і безпеку. З каучуку роблять іграшки не тільки для тварин, але і навіть для дітей, що говорить про не токсичності цього матеріалу. Адже будь-яка річ, не призначена для ігор, може завдати шкоди вашому вихованцеві. Здавалося б, ми завжди представляємо собаку з палицею в роті, і це нам здається цілком природним.

Однак, велика тріска, відкусана і проковтнута псом, може нашкодити тварині. Хазяйський тапок, зроблений не завжди з безпечних матеріалів, може розтріпатися, собака наїсться поролону, який був всередині тапка, проковтне нитки і отримає закупорку кишок, яка в більшості випадків лікується тільки хірургічним шляхом. Спеціальні каучукові іграшки для собак призначені для того, щоб їх гризли. Навіть якщо пес відкусить шматок, він легко пройде весь кишечник, але звичайно, потрібно стежити за твариною і не дозволяти йому ковтати занадто великі шматки. Велика різноманітність форм і видів - це м'ячі, Фігурки тварин, гумові кістки, і багато іншого.

Іграшки для собак з каучуку купити можна в будь-якому магазині зоотоварів. Ціна на них різна, так як невеликий м'ячик коштує зовсім недорого, а ось велика і складна фігура, буде коштувати помітно дорожче. Виробника найкраще вибирати реалізує саме товари для тварин, так як вони виробляють іграшки, розраховані на те, що собака буде їх гризти. Іграшки з каучуку фото можна подивитися тут і вирішити, яка іграшка сподобається саме вашій собаці.