Вітаміни для собак і мінеральні добавки

Знайдено: 1 - 24 серед 178 товарів

Активність дорослої собаки-це, в першу чергу, правильне харчування з вмістом всіх корисних речовин. Вітаміни для собак слід включати в раціон для того, щоб вихованці відчували себе добре, мали міцне здоров'я, витримували всі фізичні навантаження, не мали проблем зі шкірою і шерстю.

Недолік корисних речовин погіршує самопочуття і зовнішній вигляд собаки. Ми повинні нести відповідальність за тварину, яку зважилися поселити у себе вдома, тому вибір вітамінно-мінеральних комплексів – дуже відповідальна справа.

Яким би збалансованим ні раціон тварини, він не зможе на всі 100% задовольнити потреби організму. До того ж у господаря не завжди є можливість щодня годувати пса якісним кормом або домашньою їжею з дотриманням всіх рекомендацій ветеринарів.

Якщо ви годуєте свого улюбленця всім підряд з хазяйського столу, це не означає, що в організм потрапляє все необхідне. Людські потреби відрізняються від тварин, і те, що прийнятно людям, може виявитися дуже небезпечним для вихованців.

Для чого потрібні мінеральні добавки для собак

  • Мінеральні добавки для собак необхідні для:
  • Зміцнення імунної системи тварини
  • Запобігання крихкості кісток і суглобів
  • Нормалізації травного тракту
  • Здоров'я цуценя

Але що робити, якщо при домашньому годуванні не можна давати собаці багато м'яса, наприклад, цуценяті. Ветеринари забороняють згодовувати сире м'ясо, так як є можливість заразитися паразитами. До того ж молодий організм ще не здатний переробити потрібну кількість такого «важкого» продукту. В такому випадку єдиний вихід-вітаміни для цуценят.

Де купити вітаміни для собак і цуценят

Вітаміни для собак в Києві можна знайти в багатьох ветеринарних аптеках, але простіше і зручніше купити їх в інтернет-магазині. Головне-правильний вибір-знайти якісні вітаміни, які підходять саме для вашого вихованця. Читайте уважно склад, зіставляйте з раціоном собаки і тільки тоді зупиняйте свій вибір на певному варіанті.

Універсального засобу для всіх тварин немає, тому для отримання хорошого результату важливо підібрати найбільш підходящий варіант.