Корм для рибок

Знайдено: 1 - 24 серед 113 товарів

Харчування для акваріумних жителів буває двох типів: тривалого зберігання (сухі корми для рибок) і обмеженого (живі). Від вибору оптимального раціону залежить правильний розвиток і довголіття жителів домашнього водойми. Сучасна зооіндустрія надає великий асортимент раціонів для риб.

Який корм для рибок купити найкраще?

Інгредієнтами для виготовлення сухих кормів служать: рибне борошно, борошно з креветок, кальмарове борошно, спіруліна, борошняні черв'яки.

Сухий корм для рибок ділиться на основний і допоміжний. До основного корму, що становить значну частину раціону вихованців, відносяться:

  • пластівці
  • гранула
  • чіпси.

Розглянемо нюанси кожного виду риб'ячого меню.

До плюсів корму у вигляді пластівців відносяться його доступність для будь-якого мешканця домашнього акваріума, де б він не жив: на дні, в середніх шарах води або на поверхні. Постійне годування пластівцями низької якості призводить до помутніння води, але покупка корму перевірених брендів дозволяє уникнути цієї проблеми.

До переваг гранульованого корму відноситься різний діаметр цих самих гранул. Всі Акваріумні жителі, незалежно від величини ротика, можуть ними ласувати. Рибкам, які схильні до захворювань шлунково-кишкового тракту, такий корм доведеться завчасно розмочувати.

Чіпси не розпадаються так швидко, як пластівці, тому дрібні рибки не зможуть як слід ними поласувати. Завдяки низькотемпературної технології, використовуваної при виготовленні даного виду корму, чіпси виходять найбільш поживними для жителів акваріума. Цей корм не забруднює воду і підходить для щоденного використання.

Допоміжний корм для рибок купити можна, якщо ви бажаєте їх побалувати або урізноманітнити їм харчування. Всілякі палички, желе, таблетки і пластинки збагатять раціон вихованців додатковими корисними речовинами.

Якісний корм не може коштувати дуже дешево, тому якщо у вас багато акваріумів, дешевше буде купити корм для рибок оптом. Обов'язково вивчайте інгредієнти сухого харчування і масову частку корисних речовин, щоб зробити правильний вибір перед покупкою корму.