Годівниці для папуг і птахів

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Якщо ви вирішили обзавестися папугами, тільки однієї клітини для них буде недостатньо. Необхідно подумати і про те, куди насипати корм для них. А це означає, що треба буде і годівниці для папуг купити, які повинні відрізнятися не тільки естетичним виглядом, але і зручністю користування.

Види годівниць в клітку

Найчастіше для папуг використовують спеціальні годівниці. Вони повинні кріпитися до прутів клітини. Їх можна поділити на три загальні категорії:

  • навісні, що використовуються всередині клітини;
  • навісні, але прикріплюються зовні клітини;
  • підлоговий.

Особливу увагу треба приділити їх безпеки. Це означає, що годівниці для клітки повинні виготовлятися з екологічно чистих матеріалів. Це може бути кераміка, фарфор або навіть нержавіюча сталь. У деяких випадках може підійти і пластик, який не містить токсичних речовин.

У магазинах України продаються різні папуги, тому годівниця повинна бути не тільки міцною, але і стійкою. Чим більше ці пернаті, тим сильніше вони будуть бити дзьобом в годівницю. Небажано, щоб вона була великою або маленькою. У великій ємності часто залишається корм. А це означає, що він буде псуватися. А якщо годівниця маленька, папузі не вистачає корму, і він буде її перевертати.

Правильний вибір годівниці для папуг

Найкраще купувати годівницю в інтернет-магазині, так як тут вона обійдеться дешевше. Але при її виборі необхідно враховувати, для якого корму вона буде призначатися. Якщо мова йде про звичайний зерновий корм, треба віддати перевагу закритій вертикальній годівниці. А якщо це будуть нарізані фрукти або овочі, вона повинна бути більш просторою.

Також треба враховувати, що в деяких клітинах іноді вже передбачено спеціальне місце як для годівниці, так і для поїлки. Зазвичай воно робиться безпосередньо над жердинкою. Багато що залежить і від розмірів клітини. Якщо вона маленька, треба купувати зовнішню годівницю. В цьому випадку у папуг буде більше простору всередині клітини. До того ж, така годівниця не буде забруднюватися. Вона може бути і обертається, завдяки чому легко поповнювати корм. У нашому інтернет-зоомагазині можна придбати різні годівниці як оптом, так і в роздріб. Якщо виникне утруднення з їх вибором, наш менеджер відповість на всі питання.