Клітини для щурів

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Як вибрати клітку для щура?

Доглядати за декоративною Щуром не клопітно, а її ласкавий характер підкорить будь-якого власника. Різноманітність вибору клітин для утримання домашнього вихованця і їх цінова політика дозволяють з легкістю визначитися з житлом. Відносно дешеві товари порадують своєю якістю і для кожного знайдеться підходяща клітина. Є конструкції високі багатоярусні, низькі і довгі, металеві та Комбіновані. У клітинах є годівниці з поїлками, будиночки і полки, а іграшки можна підібрати окремо.

Гризуни рухливі і кмітливі, тому необхідно враховувати ці фактори при виборі клітини. Розмір і матеріал виробу – це головні критерії приміщення, в якому буде жити тварина. Клітини для щурів купити краще металеві, де відстань між прутами не перевищує 1,5 см.у довгих конструкціях щур може вільно розганятися, а в високих – лазити. Прийнятна висота клітини становить 60 см.при такому параметрі легко розмістити 3 полки з драбинками і труби.

Клітка довгої форми підійде для дорослої тварини, якій складно дертися наверх. За допомогою труб можна з'єднати відразу кілька невеликих конструкцій і вийде міні-атракціон. На кожному поверсі можна помістити різні тренажери для щурів, що не дозволить їм нудьгувати. Матеріал піддону повинен бути з пластика. Оскільки Щур любить ритися в тирсі, потрібно вибирати глибокий піддон. Важливою деталлю є велика дверцята, що дозволить безперешкодно насипати корм і чистити клітку.

Щурам подобається бігати, лазити, копошитися і природно сточувати зуби. У стані спокою вони просто відлежуються на полицях або в будиночку, де люблять ховатися. Комплектуючі елементи коштують недорого і є невід'ємною частиною житла.

У клітці необхідно розмістити:

  • 1-2 годівниці (краще підвісні);
  • поїлку кулькову;
  • кілька поличок (в залежності від розміру клітини);
  • якщо дозволяє простір, то помістити труби;
  • гамак, будиночок або кокон (на вибір);
  • драбинка;
  • мінерал і гілки для сточування зубів.

Клітини і їх складові деталі продаються оптом і в роздріб. Таким чином, при покупці декількох товарів одночасно, можна добре заощадити.