Свистки і Клікери для собак

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари
40грн
Немає в наявност

Для господаря дуже важливу роль відіграє виховання вихованця. Під час дресирувань вихованець навчається різним командам і навичкам. Полегшити процес тренувань, а також зробити їх більш цікавими і захоплюючими допоможуть всілякі зоотовари, які в даний час виробляються в достатку. У числі таких товарів спеціальний свисток і клікер для дресирування.

Клікер для собак

За зовнішнім виглядом клікер нагадує брелок або маленьку пластмасову коробочку, в середині якої знаходиться пристрій даного вироби – металева пластина. Під час натискання кнопки лунає специфічний звук у вигляді клацання або кліка. Таке звучання собака сприймає як похвалу за правильне виконання команд. Купити клікер для собак можна різної форми і всілякого кольору. Також можна підібрати необхідний виріб, який має кріплення на палець, на пояс, або клікер-указку.

Свисток для собак

За допомогою свистка господар може покликати до себе вихованця, привернути увагу, а також запобігти небажаним діям. Бувають вони різних видів. Простий свисток характеризується звичайним звучанням. Більш нова модель допускає регулювання тональності. Така здатність дозволяє давати собаці різні команди за допомогою одного свистка. Сьогодні також можна придбати ультразвуковий свисток для собак. Його перевагою є те, що видаваний звук має дуже високу частоту (як правило, 170 кГц), яка не сприймається людським вухом. Використовувати такий свисток в тренуванні-величезне задоволення, адже собака його розпізнає на відстані до 450 метрів, а ось господареві ніякого дискомфорту від надокучливого свисту немає. Цей пристрій легкий за вагою, компактний, а також дуже простий у застосуванні, має спеціальне кріпильне кільце. В основному виготовляється з міцної нікельованої латуні.