Антигризин для собак і цуценят

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Цуценята-це ті ж маленькі дітки, в період зростання їм обов'язково потрібно поточити ріжуться зубки про тверді предмети. Тільки ось господарів цих предметів не особливо радує перспектива прикраси їх недоречними візерунками. Ось тут - то і стане в нагоді антигризин для собак і цуценят.

Особливість

Антигризин є біопрепаратом, до складу входить вода і різні рослинні екстракти з природною гіркотою. Він абсолютно нешкідливий і для собак, і для інших живих істот, в тому числі людей. Не залишає плям на оброблених поверхнях (не рекомендується наносити спрей на тканини з нестійкою фарбою), не псує їх. Одного флакона кошти досить, щоб уберегти предмети побуту на весь період прорізування зубів цуценя. Так само антигризин для собак купити можна і для дорослих любителів погризти хазяйські речі.

Застосування

Випускається спрей в флаконах з розпилювачем різного об'єму. Засіб потрібно наносити на поверхні, які облюбував песик, найчастіше це взуття, ніжки дерев'яних стільців, дроти і все те, що немає можливості прибрати в недоступне для вихованця місце. Для посилення ефекту процедуру повторити через 10-15 хв. Обов'язково потрібно надати вихованцеві гідну заміну, адже бажання поточити зубки нікуди не дінеться. Спеціальні іграшки, кісточки, навіть просто брусок дерева дасть можливість цуценяті задовольнити свою потребу в обточуванні зубів і не зазіхати на несмачні, оброблені антигризином, предмети.

Після операцій та інших процедур, щоб уникнути злизування медикаментів або роздирання бинтів, зручно обробити шерсть навколо пов'язки антигризин для собак, ціна флакончика кошти вийде істотно нижче, ніж незаплановані перев'язки і обробки. І, звичайно ж, нешкідливіше, ніж потрапляння в організм собаки лікарських засобів, призначених виключно для зовнішнього застосування.