Аксесуари для птахів і папуг

Знайдено: 1 - 24 серед 83 товари

Опис аксесуарів в клітку для папуг

Купуючи в свій будинок вихованця, кожен господар намагається не тільки урізноманітнити його життя в клітці різними сучасними і корисними аксесуарами і пристосуваннями, а й облаштувати житло всім необхідним для його гарного настрою, самопочуття і спокійного сну. Дуже важливо підібрати хороші, а головне якісні аксесуари для папуг. Наявність великого вибору дозволяє купити все, що потрібно для птиці і для клітки.

У стандартному комплекті з кліткою йдуть поїлки і годівниці, але при необхідності ви можете купити іншу, або поміняти стару на нову. Купівля не відніме у вас багато часу, адже зараз є величезний вибір, який доведеться вам і за смаком і по кишені. Пластмасові, керамічні, дерев'яні, залізні поїлки і годівниці будуть не тільки корисними для вашої птиці, але і стануть відмінним предметом декору в клітці. Не забувайте ретельно і регулярно мити їх, щоб вони завжди залишалися чистими і наповненими кормом і водою.

Таке необхідне пристосування, як купалка, стане не тільки необхідним засобом для чищення пір'я, але і виявиться чудовим способом для розваги і задоволення вашого пернатого, особливо в спекотні дні. Звертайте увагу на якість води в купалці, адже Птахи воліють пити вчасно купання, і слід ставити купалки подалі від корму, щоб вода не потрапила туди. Ви можете вибрати навісні з оргскла або спеціальні ванночки. Головне, щоб ваш папужка мав можливість порадувати себе і насолодитися хвилинами купання, незалежно від того, якого кольору буде його купалка.

Дзеркала, жердочки – гілки, пластикові кульки з дзвіночками, драбинки, барабани, що крутяться, будиночки, дуплянки та інші розважальні іграшки і пристосування-незамінні предмети, які повинні бути присутніми в клітці, і зробити життя вашого улюбленця легким, цікавим, приємним, і, природно, безпечним.

Важливо не переборщити з кількістю аксесуарів, і залишити достатнє місце для вільного розмаху крил птиці. Періодично можна замінювати або купувати нові пристосування, якщо старі почнуть набридати, або ваш птах занудьгує.

В інтернет-магазині ви зможете вибрати будь-які аксесуари для своєї птиці, не тільки в роздріб, але і оптом. Порадуйте свого вихованця і побалуйте його якісними і різнокольоровими аксесуарами. Наш інтернет-магазину здійснює відправку по всій території України.