Амуніція для кішок

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Як підібрати кішці амуніцію?

Кішки-одні з найпопулярніших домашніх вихованців в світі з далеких часів. З плином років, ці, дикі за своєю природою, хижаки, ставали все більш одомашненими. Тому, для деяких власників, питання прогулянок зі своїм котом на свіжому повітрі, не є актуальним. Але, такий підхід не вірний, так як цим вихованцям необхідний свіже повітря, активне проведення часу, зміни в обстановці і нові враження. Всі ці пункти можна надолужити лише за допомогою вигулу.

Існує безліч сучасних пристосувань, які створені для того, що б полегшити ці прогулянки, а так само, зробити приємними і комфортними, як для кота, так і для вас.

Насамперед, варто підібрати нашийник або шлею. Вони є різних дизайнів, виготовлені з різного матеріалу, а так само, відрізняються за своєю цілеспрямованості.

Наприклад є нашийники, які здебільшого, виступають стильним аксесуаром, ніж міцним обмеженням. Найчастіше, вони тонкі, і мають не дуже міцну застібку, що не дозволить вам вигулювати кота на повідку. Але вони відмінно підійдуть, що б підкреслити особливі риси зовнішності вашого улюбленця, а так само, закріпити адресснік.

Інші ж моделі, будуть міцними і зможуть витримати натяг, навіть у самого непосидючого кота. Для цих цілей, так само використовують шлеї. Для прогулянок, це буде найоптимальнішим варіантом.

Розберемо матеріали, з яких виготовляють котячі нашийники і шлеї:

  • Нейлон
  • Шкіра
  • Капрон
  • Зі світловідбивачами

Вибір насправді, досить широкий і ви зможете знайти будь-яку модель на свій смак.

Кілька порад,які допоможуть правильно підібрати нашийник або шлею:

Насамперед, потрібно визначитися з розміром, для цього виміряйте обхват грудей кішки за передніми лапами (у випадку з нашийником, виміряйте окружність шиї вихованця)

Між тілом кота і амуніцією повинен проходити ваш палець

Перевірте всі замки і регулятори, вони повинні працювати справно і надійно фіксуватися

Не вибирайте занадто широку амуніцію, вона буде заважати і сковувати рухи вихованця

Предмет не повинен бути важким, інакше це створить дискомфорт і зіпсує все враження від прогулянки

Незважаючи на легкість, амуніція повинна бути міцною, що б не підвести в самий невідповідний момент.

Після вибору нашийника або шлеї, потрібно підібрати поводок. Тут вибір так само, досить великий. Варто визначитися, чи хочете ви звичайний поводок або ж рулетку. Рулетку варто підбирати грунтуючись на ваговому параметрі вашого вихованця. Вони є різних форм і кольорів, так що підібрати можна до будь-якого нашийника і шлеї.

Альтернативою рулетці буде звичайний поводок. Він простий у використанні, існує безліч різних моделей, він трохи дешевше рулетки і простий у догляді.

Вибирайте амуніцію грунтуючись на своїх перевагах і наших радах, тоді ви точно не прогадаєте. Пам'ятайте-прогулянка повинна бути легкою і комфортною.