Грунти для акваріума

Знайдено: 1 - 24 серед 75 товарів

Зібрати і запустити акваріум - з боку здається справою нехитрою і швидкою. Однак такі швидкі збори і запуск закінчуються або зливанням і продажем акваріума і його складових або повною переробкою композиції з перезапуском.

У створенні композиції картини підводного світу є кілька основних компонентів, поєднання яких і надає Вашому акваріуму неповторний оригінальний вигляд. Грунт - як підстава, декор і рослини.

Рослини і декор можна вибрати у відповідних розділах. А в цьому розділі ми пропонуємо грунти для акваріумів.

Що потрібно знати перед покупкою грунту?

Грунт повинен бути проникним для води, з нього нічого не повинно виділятися в воду і, бажано, частки крупного грунту не повинні мати гострих ріжучих країв. Забарвлення і фракція (розмір частинок грунту) повинні відповідати колірній гамі композиції вашого акваріума.

Виробники випускають фасований грунт в пакетах. Як розрахувати ту кількість грунту, яке дійсно необхідно. Обсяг грунту для акваріума розраховується за нехитрою формулою. Беремо довжину підстави акваріума, перемножуємо на ширину і на висоту шару грунту (вона стандартна і становить близько 3-7 см). Отримане число ділимо на 1000 і отримуємо кількість літрів грунту, необхідних для даного акваріума.

Ми пропонуємо грунти для акваріумів імпортних виробників, вітчизняних і грунти власного виробництва. З наданого асортименту можна підібрати цей необхідний елемент реалізації вашої ідеї.