Кігтірізи для собак

Знайдено: 1 - 23 серед 23 товари

Собака вимагає ретельного догляду, оскільки довгі відросло кігті завдають вихованцеві масу неприємностей. Для цього не обов'язково звертатися в салон до професійного грумеру: можна проводити цю процедуру самостійно вдома, використовуючи спеціальні когтерезки. Довгі кігті доставляють дискомфорт і можуть спровокувати запальні процеси на подушечках лап. Кігтерізи для собак купити можна в нашому інтернет-магазині, де вони є в широкому асортименті.

Можливі проблеми

Вростання: при активній ходьбі по асфальтових покриттях вони сточуються самостійно, але на бічних пальцях вони залишаються довгими. Це сприяє вростання і інфікування судин на лапі.

Проблеми опорно-рухового апарату: довгі кігті постійно впираються в підлогу і пальці знаходяться в неприродному положенні, вони не збираються разом. Це призводить до деформації суглобів лап, а потім хребта.

Зростає схильність до вивихів, втрати рівноваги при бігу і надриву м'яких тканин.

На допомогу прийдуть ножиці для кігтів собак, які повинні бути пристойної якості, і підібрані з урахуванням розмірів і структури її нігтів. Кращі інструменти виготовляються з латуні, адже чим жорсткіше метал, тим повільніше він затупляється. Підійде і нержавіюча сталь. Вибирати слід лите пристосування, скріплене клепками. Ручки інструменту повинні зручно лежати в долоні і бути прогумованими, щоб не ковзати в руці і не завдати шкоди собаці.

Для масивних порід, що мають щільні і товсті нігті, рекомендується купувати когтерези для великих собак, що мають серповидне розташування лез. Для середніх і маленьких порід потрібно купувати когтерізи для дрібних вихованців – це інструмент гільйотинного типу, обладнаний кільцем. Кіготь вкладається в таке колечко і відрізається. Особливе місце займають електричні когтеточки, що працюють від мережі. Вони являють собою шліфувальний камінь, який крутиться і на зразок пилочки і сточує кіготь до потрібної довжини.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете будь-які когтерізи для собак, ціна інструментів вас приємно порадує, так як наші ціни значно нижче, ніж в інших зоомагазинах!