Ветеринарне обладнання та інструменти

Знайдено: 1 - 24 серед 79 товарів

Ветеринарне обладнання та інструменти

Абсолютно кожна клініка для тварин потребує професійного обладнання. На сторінках нашого інтернет магазину zoomark.com.ua ви зможете знайти великий асортимент шприців, термометрів - як інкубаторних, так і для вимірювання температури тіла, ножиць, щипців для обрізки копит, затискачів та інше.

Ми розуміємо, як важливі якість і швидкість доставки ветеринарного обладнання. Тому відправимо необхідні медичні пристосування в день замовлення по Києву і всій Україні.

Ціна

Наші оптові ціни на ветеринарні інструменти вас приємно здивують. А якщо ви знайдете аналогічний товар як у нас тільки дешевше – ми гарантуємо Вам знижку.

Команда нашого інтернет магазину усвідомлює важливість якості інструментів, тому ми зберігаємо їх в спеціалізованих складських приміщеннях з максимально відповідною температурою і вологістю. При відправці якісно пакуємо-щоб не було фізичних пошкоджень або корозії.

Магазин Зоомарк принципово працює тільки з авторитетними українськими або зарубіжними постачальниками, щоб уникнути неякісних підробок. З цього випливає, що всі інструменти для хірургічного втручання виготовлені зі спеціальної медичної сталі високими показниками міцності і стійкості до корозій. А на виробництві інструментів використовуються новітні технології, що мінімізує шанс випуску бракованої деталі.

В асортименті інструментарій як для сільських м'ясних тварин, так і для домашніх виставкових вихованців. Устаткування для кастрації і купірування овець, свиней - як безкровним, так і класичним хірургічним методом.

Всі інструменти готові до використання після стерилізації.

Купити інструменти для ветеринарної клініки просто-достатньо зв'язатися з нашим менеджером, номер якого вказаний на сайті.