Ланцюги для прив'язі

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Частенько собаку в будинку тримають не тільки для морального задоволення, але і як незамінного охоронця. Однак, не завжди зручно, коли пес має повну свободу і тоді стає питання про те, щоб купити для нього ланцюг.

Як вибрати ланцюг для прив'язі?

Головну роль при виборі грає вага і активність собаки. Для маленького» дзвіночка " (до 5кг) досить буде ланцюга в 2 мм завтовшки. Далі додається по 1 мм на кожні 10 кг ваги. Для собак понад 40 кг бажано використовувати ланцюг не менше 6 мм.а якщо вихованець ще й дуже активний, обов'язково потрібно додати до його вазі силу ривка, тобто, для надійності, плюс 1 мм. головне не перестаратися, оскільки занадто важка ланцюг буде заважати псу.

Ще одним важливим пунктом вибору комфортної прив'язі, є спосіб кріплення її до нашийника. Щоб ланцюг не перекручувалася, крайні ланки найкраще кріпити на обертовий карабін. А для зносостійкості можна додати в місце кріплення ланцюга до жорсткої поверхні, спеціальний пружинний амортизатор.

Хороші ланцюги для прив'язі виготовляються з нержавіючих матеріалів. Чим дрібніше ланки, тим менше вони будуть ковзати і, відповідно, довше перетиратися. З тієї ж причини ланцюга, виконані з овальних ланок, мають більший термін служби, в порівнянні з круглими аналогами. Важливу роль для надійності відіграє і спосіб кріплення ланок між собою. Чи не запаяні елементи, при хорошому ривку собаки, можуть з легкістю розігнутися. Цільним же ланкам загрожує розрив тільки при сильному зносі.

Вибравши правильну ланцюг, можна вже не хвилюватися, що собака втече або вкусить бажаних гостей, а увага господаря до деталей, дасть можливість вихованцеві відчувати максимальний комфорт.