Клітини для хом'яків і мишей

Знайдено: 1 - 24 серед 51 товар

Опис клітин для хом'яків і мишей

Хом'ячку або мишці потрібна нова клітина для проживання? Комфортна і практична клітка з усіма стильними і необхідними аксесуарами і веселими іграшками буде відмінним варіантом для вашого вихованця. Такі гризуни, як хом'яки і мишки, люблять затишне житло, в якому вони живуть, харчуються різноманітною їжею і ведуть активний спосіб життя. Потурбуйтеся про те, щоб в клітці була надійна система засувок, а також міцні решітки. В такому випадку, ваш гризун не зможе вилізти з неї і втекти. Зверніть увагу на матеріал виготовлення клітини, він повинен бути якісним, і відповідати всім гігієнічним вимогам і стандартам, щоб ніяк не вплинути на здоров'я оточуючих і самого звірка.

З представлених клітин для хом'ячків і мишей, слід звернути увагу на клітини з пластика, в яких буде зручно прибирати, легко мити і швидко сушити. Адже не дарма в багатьох клітинах є висувна пластикова ємність, вбудована в піддон, яка дозволяє якісно і оперативно вичистити і прибрати непотрібне.

У клітці має бути присутня достатня кількість годівниць, поїлок, будиночків, бігових коліс, довгих тунелів, сінників та інших необхідних речей для вашого гризуна, щоб він зміг весело і активно проводити час. Не біда, якщо в комплекті з обраної кліткою, не буде необхідної кількості аксесуарів, адже ви зможете потім самостійно вибрати відповідне пристосування в залежності від потреб вашого вихованця.

Вибрати гідну клітку для свого хом'яка – не просте, але здійсненне завдання для господаря, лише варто врахувати її розмір, маленька або не дуже велика, а також функціональні потреби для вашого гризуна. Важливим фактором є і площа підстави клітини, яка безперечно повинна бути великою, щоб ваш вихованець зміг вільно пересуватися.

Якщо ваш вибір припав на клітку з металевими прутами, простежте, щоб вони були розташовані горизонтально. У разі якщо ви захочете придбати клітку з прозорого пластика, із закритою верхньою кришкою, потрібно перевірити ефективність вентиляції, щоб виходив і заходив повітря, і не накопичувалася вологість.

Клітки для хом'яків купити Ви можете в нашому інтернет-магазині недорого, є і хороша можливість зробити це ще й оптом.