Іграшки для гризунів

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Опис іграшок для гризунів

Гризуни не дарма отримали таку назву, адже гризти будь-які тверді предмети - в них закладено природою. І це не просто психологічна особливість, а важливий фізіологічний момент - адже зуби у них ростуть протягом усього життя, і для того, щоб зберегти їх в нормальному стані, доводиться періодично їх сточувати. І якщо в природі завжди можна знайти якусь гілочку, то в домашніх умовах звірята такої можливості не мають.

Допомогти в цій ситуації і покликані іграшки для гризунів, купити які можна в нашому інтернет-магазині.

Такі іграшки, в залежності від того, для якої тварини вони призначені, можуть бути виготовлені з різноманітних їстівних матеріалів. Але найчастіше зустрічаються дерев'яні іграшки. Вони виробляються з дерев листяних порід і фарбуються харчовими барвниками в яскраві кольори, щоб бути ще більш привабливими для звірків. Крім цього, сама їх форма і вага розраховані так, щоб ваш вихованець міг їх зручно тримати і гризти в будь-який час. Купуючи іграшки для гризунів у нас, ви не тільки придбаєте якісний, екологічно чистий товар за оптимальною ціною, але і отримаєте швидку доставку по всій території України.

Крім іграшок-погризух у нас в інтернет-магазині представлені і іграшки-каталки, виконані у вигляді дерев'яних куль або котушок, всередині яких розташовуються кілька бубонців. Такі іграшки покликані скрасити вільний час вашого вихованця і добре впливають на його рухову активність, а це в свою чергу позитивно впливає і на загальний стан здоров'я звірка. Вони випускаються різноманітних кольорів і розмірів, тому можна підібрати іграшку-каталку для тварини будь - якого виду-від хом'ячка до кролика. При виготовленні таких іграшок використовуються тільки натуральне дерево і харчові барвники - навіть якщо ваш вихованець захоче їх погризти, це йому абсолютно не зашкодить.