Вакцини для кішок

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Навіщо ставити вакцини кішкам?

Ваша кішка світиться здоров'ям, не виходить на вулицю, отримує кращий корм і вітаміни і, здавалося б, їй нічого не може загрожувати. Але це тільки видима безпека. Кожен день ви приносите на вуличному взутті та одязі безліч мікроорганізмів, невидимих оку, в числі яких можуть бути і віруси, небезпечні для вашої кішки. Крім того, можна передати захворювання не тільки через одяг, але і через немиті руки, через вуличну траву, яку кішки так люблять пожувати. Також вірус можна підчепити від будь-якого іншого тваринного, а якщо ваша кішка веде активний спосіб життя за межами будинку і часто буває на вулиці, то її вакцинація просто обов'язкова. Тому не варто нехтувати цією процедурою. Дія вакцин для кішок грунтується на утриманні в них набору певних вірусів, в ослабленому або «вбитому» стані, при введенні яких в організмі тварини відбувається вироблення антитіл, здатних побороти хворобу. Це допоможе тварині впоратися з уже по-справжньому небезпечними вірусами, які можуть його підстерігати в майбутньому.

Комплексні щеплення для кішок потрібно починати робити з 2-3 місячного віку, попередньо провівши обробку від гельмінтів та інших паразитів. Важливо, щоб кішка була порожниною здорова, тоді щеплення буде повністю безпечна і не викличе подальших ускладнень. Якщо щеплення робляться вперше, процедуру необхідно повторити через 21 день для закріплення результату (докладніше можна подивитися в інструкції до кожної певної вакцини). Далі вакцинацію потрібно буде проводити раз на рік.

Де можна купити вакцини для кішок

У нашому інтернет-магазині ви можете купити вакцини для кішок оптом, а також уроздріб. Зробивши щеплення своєму улюбленцю, ви позбавите його від найбільш небезпечних захворювань, таких як сказ, панлейкопенія (чумка), ринотрахеїт, кальцівіроз, хламідіоз, трихофітія, мікроспорія.

При більшості вірусних захворюваннях ймовірність одужання вкрай мала, а при сказі – неможлива. Погодьтеся, набагато простіше зробити щеплення вчасно, ніж боротися з хворобами згодом.