Засоби для усунення запахів і плям від собак

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Тварини часом поводяться непередбачувано. Іноді (особливо в перші місяці життя) вони складно піддаються вихованню. Цуценята виконують свою нужду в будь - якому вподобаному місці, кішки мітять територію-аж ніяк не викликає позитивних емоцій таке явище. Але слід набратися терпіння і заспокоїтися, адже спрей для собак від запаху, який також підійде від наслідків дій кішок, кроликів і т.д., зможе вирішити всі ваші проблеми.

Проблеми будуть забуті назавжди

  • Засоби, представлені в Zoomark, мають такі властивості:
  • Ефективність.
  • Безпека.
  • Зручність застосування.
  • Доступна вартість.

Наприклад, туалет вашої кішки в'їв в себе неприємний запах. Можна використовувати звичайні миючі засоби, але вони не гарантують безпеку для здоров'я тварини, адже містять в собі безліч хімічних речовин. Продукція від виробника Queen Clean зарекомендувала себе як універсальний ефективний продукт, який впорається з усіма небажаними нюансами.

Нейтральність і безпека

Рідина має легкий і ненав'язливий аромат. Удар по плямах здійснюють біоензими, що входять до складу спрею, які розчиняють бактерії. З запахом справляються натуральні ефірні масла.

Рідина можна використовувати для обробки клітин кроликів, хом'яків, папуг. Крім усього можна застосовувати засіб для видалення запаху сечі. Можливо, ваш кіт вередує і мітить територію, а, як відомо, котяча сеча володіє їдким ароматом. Спреї, представлені в Zoomark, допоможуть усунути негативні наслідки, а крім цього володіють відразливим властивістю, яке відвадить кота повторювати свої дії знову.

Детальна інструкція підкаже, як правильно використовувати засіб за призначенням. Зазвичай вистачає кілька обробок, щоб усунути проблемне місце. Нехай ваш будинок стане затишним, а вихованець навчиться справляти свої потреби в місцях, призначених для цього.

Не потрібно злитися на домашню тварину, коли у вас є засіб від запаху собаки, котів, а також інших дрібних тварин. В інтернет-магазині Zoomark можна здійснити замовлення в кілька кліків, це вигідно і швидко!