Грейфери для собак

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Собакам для підтримки фізичної форми необхідні фізичні навантаження. Найкраще і з великим задоволенням тварини займаються в ігровій формі. Прикушувати, штовхати і ганятися один за одним, як це роблять собаки, ми зі своїм вихованцем не можемо. Чим же можна зайняти собаку, щоб вона витратила надлишок енергії з користю для себе, для господаря і збереження інтер'єру. Існує велика кількість іграшок виготовлених з гуми, латексу, дерева, тканинних і мотузкових.

Матеріал іграшки, в процесі гри з собакою, піддається серйозним впливам. Вівчарка вагою до 30 кг стискає щелепи з силою в 120 кг.а в енергійній грі з перетягуванням і ривками, іграшки, виготовлені з гуми або латексу, швидко приходять в непридатність. Оптимальним вибором для активної гри з собакою буде грейфер. Міцна, виготовлена з сплетених ниток мотузкоподібна іграшка з пластиковими вставками у вигляді вісімки, кільцеподібної форми - ідеальна для енергійних ігор з кошлатими вихованцями. Грейфер досить важкий і пружний для аппортіровкі і міцний для зубів навіть великої собаки.

З додаткових властивостей грейфера можна відзначити те, що в процесі гри, собака, прокушуючи канатик, зчищає наліт на зубах. Так що проста гра набуває властивостей гігієнічної процедури.

Ми пропонуємо грейфери європейських і азіатських виробників. Вся продукція відповідає стандартам ЄС. Нешкідлива, нетоксична.

Консультації щодо вибору грейфера і його ефективного використання можуть дати наші консультанти.