Засоби для виведення шерсті у кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 34 товари

Багато виробників засіб для виведення шерсті у кішок вводять до складу сухих кормів, додаючи в них речовини рослинного походження, що запобігають утворенню грудочок. Такі корми коштують трохи дорожче звичайних, але так чи необхідні ці додаткові витрати?

Навіщо виведення шерсті кішкам

Протягом усього свого життя кішка часто і ретельно вилизує свою шерсть. Таким чином тварина видаляє запах, вмивається, прибираючи бруд зі своєї шубки. В процесі вилизування на шорсткому мовою кішки залишаються невеликі фрагменти вовни, які потім проковтують.

Накопичившись в шлунку, шерсть з часом збирається в грудочку, який сам ніколи не перетравиться і не виведеться з організму тварини. Це може привести до серйозного захворювання — непрохідності кишечника, лікування якого одне — операція. У довгошерстих кішок шерсть накопичується за іклами, з часом вона може врости і викликати запалення.

Існуючі в даний час препарати для виведення вовни застосовуються не тільки тоді, коли тварина вже страждає, але і для запобігання утворення грудок. Це найбільш правильний варіант, так як запобігання проблеми завжди вигідніше, ніж її лікування.

У кішок є природний інстинкт, Що допомагає позбутися від шерсті в шлунку, відрижка. Але не всім кішкам це вдається. Про те, що кішці необхідна допомога говорять такі симптоми: погано їсть або не їсть зовсім, після прийому їжі кішку рве, у тварини запор. Допомогти своєму пухнастому улюбленцю уникнути неприємних наслідків може господар, регулярно вичісуючи тварина, особливо в період линьки. Також багато відмерлої вовни видаляється під час купання.

Багато кішки із задоволенням вживають пасти для виведення вовни, що мають привабливий для вихованців запах. Паста розчиняє грудки шерсті, що утворилися в шлунку тварини, виводяться залишки природним шляхом. Чудовим, в той же час корисним ласощами для тварин є подушечки з вмістом невеликої кількості такої пасти зі смаком риби або м'яса.