Клітки для гризунів

Знайдено: 1 - 24 серед 69 товарів

Клітки для гризунів в інтернет магазині Zoomark

Багато любителів домашніх тварин віддають свою перевагу саме на користь гризунів. Гризуни не вимагають стільки уваги і догляду, як кішки або собаки. Їх можна сміливо залишати вдома на самоті, на час роботи. Деяким з них досить просто мати облаштоване місце проживання, корм і чисту воду для пиття, більше вони нічого не вимагають. Втім, це не завадить істинному господареві купувати для свого вихованця всілякі поліпшення якості життя у вигляді іграшок, міні-тренажерів, всіляких ласощів і предметів додаткового затишку і комфорту для утримання.

Серед інших зоотоварів, одним з найнеобхідніших є місце проживання вашого улюбленця, або простіше кажучи, клітина. Особливо важливим такий атрибут є для гризунів, адже більшу частину свого життя йому доведеться провести саме в цьому будиночку. Тому до вибору клітини слід поставитися максимально серйозно.

Клітки для гризунів купити можна в нашому інтернет-магазині за найпривабливішими цінами. Ми пропонуємо величезний асортимент клітин різних типів і розмірів:

  • циліндричні, кубічні, витягнуті, нестандартних форм;
  • великі і просторі, маленькі і компактні;
  • одноярусні і багатоярусні.

Залежно від виду, породи і специфіки умов утримання гризуна, підбирається і клітина, оптимально відповідна потребам тварини. Маленькі клітини найкраще купувати для дорожніх цілей і на перший час проживання гризуна. Для постійного проживання краще вибирати досить просторі клітини. Великі клітини не обов'язково займають багато місця, багато моделей мають кілька рівнів. 2-х і 3-х поверхові клітини підійдуть для звірків, які не можуть вести активний спосіб життя поза клітиною і вимагають компенсації гіподинамії, або для цілого сімейства гризунів. Часто клітина має додаткову комплектацію, яка вже вбудована. Такий комплектацією може виступати поїлка, годівниця, деякі іграшки, драбинки, жердинки і труби.

Ми продаємо клітини від кращих виробників, що дозволяє нам бути впевненими в їх якості та безпеки для тварин.