Драбинки, жердинки для папуг і птахів

Знайдено: 1 - 24 серед 28 товарів

Які бувають сходи для папуг

Серед пернатих папуги славляться своєю непосидючістю і активністю, практично не сидять на місці. Якщо ви хочете забезпечити їм і в клітці постійний рух, не обійтися без сходів для папуг.

Пернатий улюбленець не рухається тільки коли спить. Протягом решти дня папузі найбільше подобається лазити по сходах, знизу вгору і навпаки, розгулювати по містку між сходовими прольотами, зависати на канатику, прив'язаному до сходів. Тобто, навколо сходів йде вся його свідоме життя.

Значення сходів для клітини неймовірно велике, як правило, спочатку продумують, яка буде сходи, і вже потім під неї вибирають клітку. Україна виробляє безліч сходів, вибір досить великий-від бюджетних до елітних сходових комплексів. Більшість пташиних сходів представлені у нас в інтернет магазині.

Птах, більшу частину життя проводить в клітці, саме на сходах відчуває схожість з природним середовищем, постійно рухаючись, вона створює для себе звичний комфорт природного середовища проживання.

  • Матеріал сходів

Кожен виробник вкладає в свої сходи якусь особливість-від натурального дерева, який папуга поступово сточує, до пластика. Багато сходів можна вигідно купити, отримавши значну знижку за оптову покупку.

  • Оформлення драбинок

Варіацій оформлення пташиних сходів існує кілька сотень, для цього використовується таке оснащення, як канати, гойдалки, різнорозмірні сітки і т.п. вибирати аксесуари можна, як оптом, так і окремо. Важливий певний баланс, щоб драбинка не виявилася перевантажена допелементами, що заважають птиці рухатися без обмежень.

Папуги швидко звикають до аксесуарів, і з часом перестають відчувати до них інтерес, тому з часом краще замінити частину елементів. Тоді ваш пернатий улюбленець буде абсолютно щасливий.