Витратні матеріали для ветеринарних клінік

Знайдено: 1 - 24 серед 106 товарів

Витратні матеріали для ветеринарних клінік

Кожна ветеринарна клініка завжди потребує великих і регулярних поставках витратних медичних матеріалів. Ми знаємо, що від ціни і швидкості доставки залежить не тільки спокій ветеринарів, медбратів та іншого обслуговуючого персоналу, а й часто здоров'я або часом – життя хвостатого друга. Тому наш інтернет магазин Зоомарк може доставити товар по Києву і всій Україні в день замовлення, гарантуємо зразковий сервіс.

Наша компанія працює тільки з найбільшими українськими та зарубіжними постачальниками з бездоганною репутацією, що гарантує відповідальне ставлення до виробництва, розробки та транспортування витратних матеріалів для ветеринарних лікарень.

Витратні матеріали, які ми пропонуємо проходять обов'язкову перевірку фахівців на заводі-виробнику і відповідають всім санітарним нормам і ГОСТам медичного обладнання.

На сторінках нашого інтернет магазину можна знайти одноразові голки для ін'єкцій, латексні рукавички, пластирі на нетканій основі, шприци, обладнання для чіпування вихованців, вушні бирки і це ще не весь асортимент.

Використовуючи в лікуванні братів наших менших нашу продукцію, ви відчуєте високу міцність і зразкову якість матеріалів. А широкий асортимент продукції дозволить вибрати те, що підходить саме вам.

Ціна

Оптові ціни магазину Зоомарк дозволять заощадити на терапії улюбленця без шкоди для його здоров'я. Якщо знайдете дешевше, ми зробимо для вас знижку.

Ми зберігаємо всю продукцію в складських приміщеннях з ідеальною вологістю і температурою для утримання медичних пристосувань.

Ми знаємо, що для будь-якої ветеринарної клініки надзвичайно важливо мати велику кількість матеріалів для хірургічних операцій, тому у нас практично весь час є в наявності життєво важливі речовини.

З усіх питань зверніться до нашого співробітника, номер якого вказаний на нашому сайті, він більш детально розповість про асортимент і прайс нашої продукції.