Іграшки для кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 57 товарів

Чим порадувати свого чотириногого муркоче друга? Не так як собаки, але кішки теж люблять пограти, тільки їх набагато складніше зацікавити. Вони, на відміну від собаки, не побіжать за будь палицею або м'ячиком. Їм потрібно щось особливе, наприклад спеціальні іграшки для кішок. Виробники іграшок для кішок придумують всілякі шедеври, просочують деякі іграшки звабливими ароматизаторами.

Види іграшок для кішок

  • Палички з пір'їнками і бубонцями;
  • Дзвінкі кульки;
  • Гумові і пищать фігурки, кішкам теж іноді хочеться погризти;
  • Валяні з вовни іграшки, в які так приємно впиваються кігтики;
  • Іграшки-когтеточки;
  • Іграшкові мишки, рибки, білочки і так далі…

Незвичайні піраміди, з катаються по ним кульками, зі світловими і звуковими ефектами.

Якщо кошеня залишається один вдома на якийсь час, замість ваших меблів йому краще пограти зі спеціальною іграшкою. Для цього купите йому на вибір пару видів кульок і м'яких іграшок. Завдяки цьому, коту не доведеться нудьгувати під час вашої відсутності, йому буде чим себе розважити. Іноді господарі і самі не проти пограти зі своїм вихованцем. Взявши паличку в руку, так забавно спостерігати за бігаючим котиком. Всі іграшки для котів роблять з безпечних матеріалів, оскільки вони можуть розгризти її і шматочок проковтнути. Купуйте іграшки тільки в спеціалізованих зоомагазинах. Уважно стежте за тим, щоб в дихальні шляхи вихованцеві не потрапила відламана деталь, також щоб він не проковтнув дуже великий шматок, який травмує його кишечник.

Наш магазин іграшок для кішок представляє Вашій увазі широкий вибір подарунків для вашого улюбленця за прийнятними цінами. Кожен власник знайде для себе покупку по кишені і бажанням. Адже ціна на товар варіюється від найнижчої на звичайні кульки, до пристойної грошової суми на електронні види іграшок.