Корми для птахів і папуг

Знайдено: 1 - 24 серед 124 товари

Опис кормів для папуг

Корми для папуг відрізняються різноманіттям, так як кожен раціон призначений для птахів певного розміру або породи. Перш ніж корми для папуг купити, потрібно зрозуміти, якому корму віддати перевагу, щоб пернатий друг був здоровий і задоволений.

Цінова лінійка на корми для папуг досить широка, суміші кожної цінової категорії можна придбати у нас в інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених і надійних виробників, що піклуються про свою репутацію.

Отже, основна відмінність кормів для папуг пов'язано з розмірами птахів – існують корми для великих, середніх, хвилястих і інших папуг. Вони розрізняються складом, в першу чергу наявністю тих чи інших мікроелементів і вітамінів, необхідних кожному виду птахів.

Якому ж корму віддати перевагу?

Найкращим варіантом буде консультація у Вашого ветлікаря, він зможе порадити раціон, відповідний вашому пернатому улюбленцю на 100%. ДО РЕЧІ, ветеринари радять урізноманітнити раціон папуг натуральними продуктами-такими, як каші, ягоди, фрукти, гілочки, зелень і т. п.

Якщо немає можливості скористатися порадою лікаря, можна самостійно вивчити склад упаковок, промоніторити відгуки в Інтернеті. Україна багата любителями тварин і птахів, корисна порада завжди знайдеться.

Найчастіше хтось змішує корм з двох і більше сумішей, сподіваючись, що, таким чином, його хвилястий улюбленець буде захищений по максимуму.

Необхідно пам'ятати, що при зміні раціону потрібно дотримуватися обережності і додавати нові зернятка по трохи, збільшуючи дозу кожен день, поки не буде досягнута норма по вазі або породі.

Корисно знати, що при покупці оптом кожна пачка корму обійдеться істотно дешевше, ніж при одиничній покупці.

Грамотно обраний раціон служить запорукою бездоганного здоров'я і активного довголіття пернатого улюбленця.