Повідці для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 67 товарів
101грн

Які бувають повідці для собак?

Повідці для собак-незамінний атрибут під час прогулянок в громадських місцях. Він дозволяє господареві завжди тримати вихованця під контролем і управляти його пересуваннями.

На ринку товарів для собак представлені наступні види повідків:

  • рулетка;
  • нейлонові та брезентові повідці;
  • повідці-водилки;
  • металевий ланцюг;
  • повідці-Спаркі;
  • шлейка.

Головна відмінність повідця-рулетки-наявність спеціального фіксатора для регулювання довжини стрічки. Цей механізм дозволяє зупинити собаку під час руху навіть на відстані.

Розрізняються рулетки за такими параметрами:

  1. розмір-S-M-L;
  2. довжина - від 3 до 8 м;
  3. тип повідця-трос, шнур або стрічка.

Нейлонові і брезентові повідці надійні і міцні, їх важко перегризти. Такий вид повідця підходить для дресирування і собак-охоронців, які постійно знаходяться на прив'язі.

Повідці-водилки відрізняються невеликою довжиною і не призначені для звичайних прогулянок. Такий поводок необхідно купити господарям, щоб доставити собаку в потрібне місце і тримати тварину максимально близько до себе.

Металевий ланцюг популярна серед власників великих порід собак, які живуть в приватних будинках. Для тварини, що знаходиться на прив'язі, такий вид повідця найнадійніший. Повідці-Спаркі мають два або три карабіна і дозволяють одночасно вигулювати декількох собак. Вони необхідні власникам для нетривалого спільного вигулу, полювання або виставки.

Шлейка-кращий варіант фіксації і повідця для дрібних собак. Завдяки кріпленню поперек тіла тварини його зручно і безпечно використовувати.