Клітки для морських свинок

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Опис клітин для морських свинок

Перш ніж вести до себе додому друга у вигляді морської свинки, необхідно підібрати відповідний для нього будиночок. Клітки для морських свинок купити можна і великі, і маленькі, і взагалі на будь-який смак, адже сьогоднішній асортимент дуже багатий на різноманітність.

Морські свинки є невибагливими, догляд за ними не завдасть особливих труднощів, проте вони дуже люблять простір. Цей факт повинен підштовхнути до вибору великої клітини. Як правило, для одного гризуна буде достатньо місця в клітинці розміром 60 х 40 см.Якщо ж ви збираєтеся купувати парочку вихованців, та ще й з перспективою отримання потомства, то їх будиночок повинен бути як мінімум в два рази більше. Що стосується висоти, то вона повинна бути не менше 25 см.чим більше клітка, тим краще для свинки.

Також необхідно пам'ятати про те, що даний вихованець дуже любить грати і різні полички і гамаки в обов'язковому порядку повинні добре вписатися в клітку, не кажучи вже про годівниці і поїлки. Для зручності в прибиранні житла морської свинки, краще підібрати варіант зі знімним дном, а якщо до того ж ще й дах буде зніматися, то гризуна можна буде дістати з клітки без проблем і стресу для нього.

Що стосується матеріалу клітини, то дерев'яні не дуже підійдуть, адже гризун із задоволенням почне надкушувати свої апартаменти. Чудовим варіантом буде вибір пластикової клітинки з металевими прутами. Такий будиночок для свинки дуже легко можна вимити і продезінфікувати.

В даний час на ринку представлено багато варіантів для даного виду тварини. Різноманіття форм, великий вибір по колірній категорії, все це дозволяє вибрати саме те, що необхідно для вашої тварини, підійде до Вашого інтер'єру і доведеться вам до смаку. У нас ви можете вибрати дешево клітини для морських свинок, в яких вони будуть відчувати себе комфортно.