Когтеточки для кішок і котів

Знайдено: 1 - 24 серед 68 товарів
508грн
439грн

Що тільки не купуєш для свого улюбленця-вихованця, аби він відчував себе добре, і був у відмінному настрої, наприклад дряпання або царапку для кота. Дизайнери постаралися на славу, коли створювали різні моделі когтедралок для кішок. Нікуди не дінешся від інстинктів, якими наділила природа наших домашніх тварин. Дряпання-один з них.

Особливості дряпок і царапок

Кожен день коту або кішці потрібно поточити свої кігті про дряпання або царапку в будинку господаря, і ось на допомогу йому приходять когтеточки для котів. У продажу є величезна кількість когтедралок і ігрових будиночків, тому вибрати відповідний – не буде проблемою. Потрібно тільки визначитися, який за розміром, кольором і формою вам потрібна дряпка.

Асортимент

Дизайн ігрових будиночків і когтеточек радує не тільки котів і кішок, але і їх власників, адже люди, які створюють такі пристосування для домашніх тварин, намагаються з усіх сил догодити покупцеві.

Змінні стійки-дуже зручні у використанні, так як їх можна встановити в будь-якому місці у вашій квартирі, а потім, якщо знадобитися, зняти і встановити в іншому. Відмінним варіантом будуть ігрові будиночки з додатковими іграшками і норками, де кіт або кішка можуть сховатися. Є вертикальні настінні, горизонтальні підлогові, а також у вигляді вертикальних стовпчиків.

Перевага

У нашому інтернет магазині ви можете купити будь-яку модель когтеточек недорого, а також ігрових будиночків і комплексів. Адже у нас представлений великий асортимент різних моделей на ваш смак і на когтеточки вашого домашнього вихованця. Зробіть своє замовлення на нашому сайті, а ми передзвонимо Вам протягом дня, і розповімо всю корисну інформацію по вашому замовленню. Ми із задоволенням запрошуємо вас придбати потрібну річ для свого улюбленця-вихованця.

Сучасний світ надає безліч можливостей і пристосувань для того, щоб забезпечити вашому улюбленому вихованцеві радісну і комфортне життя. Якщо до вас ще немає ігрового будиночка для кішки, чому б не скористатися можливістю і купити когтеточки в нашому інтернет-магазині?