Клітини для дегу

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Опис клітин для дегу

Особливу зацікавленість на сьогоднішній момент отримують такі звірята як дегу. Ця тварина відноситься до гризунів, і трохи зовні схоже на шиншилу. Клітини для дегу купити слід відразу ж під час вибору вихованця. Вона повинна бути міцна і відповідати всім вимогам будиночків для гризунів.

Як житла для такого звірка прекрасно підійде клітка з залізними прутами, які розташовані досить таки часто. Низ клітини повинен бути з міцного матеріалу, адже даного виду гризун з легкістю виділяє дерево або неякісну пластмасу. Для зручності прибирання, піддон клітини повинен добре і легко вийматися.

Для того, щоб тварині було комфортно в своєму будиночку, слід вибирати клітини розмірами мінімум 80 см х 50 см х 40 см, але для даного гризуна чим більше буде простору для нього, тим краще.

Дегу дуже рухливі і грайливі, ідеальним варіантом будуть високі клітини зі всілякими поличками. Слід не забувати і про те, що в житло гризуна в обов'язковому порядку повинні поміститися поїлка, годівниця, гніздовий будиночок, купалка з піском, а також брусок для заточування зубів і кігтів. Всілякі драбинки, тунелі, канати, все це необхідно розмістити в клітці дегу. Тварина буде прекрасно себе почувати з вбудованими пристосуваннями, не обмежуючи свої рухи і бажання, а господар насолоджуватися побаченими трюками улюбленця.

Якщо є бажання придбати парочку таких гризунів, клітку необхідно придбати великих розмірів, як мінімум в два рази. Гризуну має бути комфортно і затишно в клітці, адже саме там він буде проводити свій основний час життя.

У нашому магазині представлено безліч клітин для даного виду тварини. Можна підібрати підходящий варіант за кольором, формою, дизайну. Покупкою ви залишитеся задоволені, адже клітини можна придбати за прийнятною ціною, недорого.