Натуральні ласощі для собак (сушені)

Знайдено: 1 - 24 серед 146 товарів

Кожній живій істоті приємна турбота і увага. А чим же ще догодити чотириногому другу, як не смачними добавками до щоденного раціону. Саме до розряду таких відносяться Сушені ласощі для собак.

Переваги сушених ласощів

Роблять сушені з субпродуктів різних видів тварин, за допомогою вилучення з них вологи – сушать або в'ялять. Такий спосіб обробки дозволяє зберегти в м'ясі максимальну кількість корисних речовин, а також істотно продовжити термін його зберігання. Крім того, продукт має дуже тверду структуру, що дозволить вихованцеві насолоджуватися смакотою не один день, маючи до того ж можливість реалізувати свій основний інстинкт – гризти.

Вибір таких страв неймовірно величезний і враховує переваги собак різних порід і розмірів. Сушені і в'ялені ласощі купити для собак великих розмірів можна у вигляді свинячих або оленячих вушок, п'ятачків, хвостів, яловичої губи, рубця або пеніса. Маленьким улюбленцям або цуценятам припадуть по зубах кролячі вушка, індичі або курячі лапки, яловичі сухожилля, печінку, легені. До того ж більшість таких делікатесів додатково кальцинується, що особливо необхідно зростаючому організму.

Користь натуральних ласощів для собак

Найчастіше при виробництві ласощів використовуються тільки натуральні продукти, без будь-яких хімічних добавок. Тому, купуючи частування вихованцеві, можна не хвилюватися за його здоров'я, однак при виборі варто звернути увагу на форму сушенности – гострі краї на деяких з них можуть пошкодити ротову порожнину пса. У більшості випадків це відноситься до різних видів вух.

До користі натуральних ласощів також можна віднести вироблений ними ефект зубної щітки. За рахунок волокнистої структури і твердості, такий продукт дозволяє собаці очищати зуби від застряглих залишків їжі, насолоджуючись при цьому улюбленим смаком. На відміну від свіжого продукту, Сушені ласощі не мають запаху, не псуються, не залишають жирних плям на підлозі і килимах.