Все для котячих туалетів

Знайдено: 1 - 24 серед 36 товарів
358грн
550грн
Немає в наявност

Якщо ви вирішили обзавестися чотириногим другом, то важливо заздалегідь продумати все до дрібниць. Серед інших аксесуарів для кішки, потрібно обов'язково купити туалет для чотириногого домочадця. Існують туалети для кішок-закриті, відкриті.

Який туалет для кішок купити краще?

Переваги закритого туалету: невисока ціна, утримує туалетні запахи, не допускає розсипання наповнювача. Недоліком закритого туалету є його закритість, власнику не видно наскільки заповнився туалет. Ще одним недоліком є дверцята, часто тварина не може зрозуміти, як з нею поводитися. Плюс до всього лоток для кота вимагає додаткових грошових витрат на змінні фільтри.

Переваги відкритого туалету: дешева вартість лотка. Такий лоток для кошенят варто купити відразу, а потім можна буде замінити його на постійний туалет більшого розміру.

Недоліки: не утримує туалетні запахи, вимагає застосування наповнювача.

Автоматичні туалети зручні для тих господарів, які залишають своїх тварин одних на кілька днів, а також для ледачих власників. Відразу після того, як ваш улюбленець справить нужду, спрацьовує сенсор і буквально через кілька хвилин відбувається автоматичний злив. Переваги автоматичного туалету: комфортність, на додачу до всього естетичний зовнішній вигляд. Не потрібно мити самостійно, міняти наповнювачі, система самоочищення після кожного відвідування кішкою туалету легко усуває неприємні запахи, не прибирати туалет можна тиждень. Недоліки автоматичного туалету: кішка може злякатися, побачивши гігієнічну очистку, тому краще тримати її подалі від лотка під час цих заходів. Дуже висока вартість, живлення від батарейок, які слід періодично замінювати. Потрібне підключення до водопроводу.

Вибір туалетів для котів в інтернет-магазині дуже великий, якщо ви самі не можете визначитися з вибором, телефонуйте менеджеру, наші фахівці допоможуть вирішити, який туалет краще підійде для вашого улюбленця.