Пуходерки для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 41 товар

Щоб ваша собака могла похвалитися красивою і здоровою шерстю, потрібно регулярно доглядати за вовняним покривом вихованця. Для цього існують:

  • різного виду щітки,
  • гребінець,
  • фурминаторы
  • пристосування для видалення зайвого пуху (пуходерки).

Пуходерки (слікери) незамінні для ретельного і делікатного видалення відмерлого підшерстя під час линьки. Пуходерку для собак купити можна в нашому інтернет-магазині, де вони представлені в різних варіантах.

Вибирати пристосування рекомендується в залежності від розміру собаки і довжини її шерсті. Довгошерстим породам підходять пуходерки з дротяними щетинами, які не тільки розчісують вовняний покрив, але і видаляють омертвілі волосся. Пуходерка для собак відмінно підходить для залицяння за шерстю після прогулянки на природі: з її допомогою легко вичісувати застряглі гілочки, сухі листочки та інше сміття. Іноді пристосування використовується для боротьби з ковтунами. Деякі господарі шерсть своїм собакам після купання висушують феном: в цьому випадку застосування пуходерки дозволяє мінімізувати подальше збивання волосся, а також стимулює волосяні цибулини і покращує кровообіг.

Як вибрати пуходерку перед покупкою?

Всі пуходерки розрізняються розміром і довжиною. Існують моделі з ручками або без ручок. Корпус виготовляється з пластмаси або дерева. Чим довше і густіше шерсть тварини, тим зуби щітки повинні бути рідше і крупніше. Інструмент повинен бути міцним, але не жорстким, щоб не дряпати шкіру собаці. Зверніть увагу на якість кріплення зубців до основи і на наявність на кінцях спеціальних захисних кульок. Зубці хорошою пуходерки міцні, негострі, нетравматичні і не гнуться на всі боки. У деяких моделях на зворотному боці щітки є кнопка, при натисканні на яку пуходерка очищається від накопиченої вовни.

Слікери не рекомендується використовувати для розчісування сильно брудної і сухої шерсті – це призводить до її ламкості і виникнення подразнень на собачій шкірі. Тому перед початком розчісування пуходерками собачу шерсть злегка зволожують. У нашому магазині ви знайдете великий вибір товарів по догляду за шерстю вашого чотириногого друга, а також зможете придбати пуходерки для собак оптом.